Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2020 21:03   Güncelleme : 26-03-2020 21:03

BAŞKAN TUNA’DAN SUYA YÜZDE 50 İNDİRİM

BAŞKAN TUNA’DAN SUYA YÜZDE 50 İNDİRİM

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna Korona virüs (Covid-19) tedbirlerinin arttırılması amacıyla belde de içme suyu fiyatlarında %50 indirim yapıldığını açıkladı. 

Başkan Tuna yaptığı açıklamada “Ülke olarak yaşadığımız bu zorlu günlerde belediye olarak vatandaşlarımızın ekonomilerine azda olsa katkıda bulunabilmek için içme suyu fiyatlarında (Nisan, Mayıs ve Haziran) aylarında % 50 indirim yapma kararı aldık. Bunun yanında belediye hizmetlerimizde bazı ekstra önlemler aldık. Cumartesi ve Pazar günleri çöp toplama işlerimize devam edeceğiz. Cumartesi ve Pazar günleri belediyemizde 09.00-21.00 saatleri arasında bir memur ve bir çalışanımız 60 yaş üzerindeki vatandaşlarımızdan gelen talepleri karşılamak için hazır bulunacak. Yine hafta sonu su ve kanalizasyon arızaları içinde bir çalışanımız hazır bulunacak.

Bugüne kadar çok şükür beldemizde olumsuz bir olay çıkmamıştır.  Resmi açıklamalar dışında çıkan asılsız haberlere itimat etmeyiniz.  Aldığımız tedbir kadar güçlüyüz. Lütfen evde kalın” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları