Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 21-03-2019 12:38   Güncelleme : 21-03-2019 12:38

FUTBOLUN EFSANELERİ BOZÜYÜK’TE

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen " İşte O An" adlı söyleşi programı Bozüyüklü vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

FUTBOLUN EFSANELERİ BOZÜYÜK’TE
 Bozüyük Metristepe Kültür Merkezi'nde düzenlenen söyleşi programına; eski milli futbolcular Nihat Kahveci, Hamit Altıntop, Rüştü Reçber ve ünlü TRT spor spikeri Erdoğan Arıkan konuk oldu. Futbolun efsane isimlerinin yaşadığı unutulmaz anılarının perde arkasının yorumlandığı programda ayrıca EfsanelerBozüyükte hashtag'ı ile spor sevenlerden gelen sorular yanıtlandı.
  Nihat Kahveci, Hamit Altıntop ve Rüştü Reçber tarihe geçen gollerini, kurtarışlarını ve o anda yaşadıklarını seyirciler ile paylaşırken sinevizyondan salonda bulunan spor severlere izlettirilen unutulmaz pozisyonlar seyirciler tarafından adeta bu gün yaşanıyormuş gibi alkış aldı. Programda Türk Futbolu, Milli Takım, yabancı kontenjanı ve futbolun gelişmesi için spor yöneticilerinin üzerine düşen konular konuşuldu.  Ünlü Futbolcuların takım kamplarında yaşadıkları komik anların anlatıldığı programda seyirciler kahkahaya boğulurken, Milli Sporcu Nihat Kahveci'nin Londra'da bir camide Cuma Namazı'na gitme hikayesi ve 2002 Dünya Kupası için Japonya'ya giden milli takım uçağında yaşanan anlar salonda uzun süre alkışlandı.
  Türk halkının futboldaki başarılara uzun süredir hasret olduğunu belirten ünlü futbolcu Nİhat Kahveci, "Bizlerin tarihe geçen gollerimizin ve kurtarışlarımızın üzerlerine yenilerinin eklenmesi gerekmekte, artık yeni başarılar, yeni goller ve yeni kurtarışlar konuşulmalı "dedi.  İyi bir sporcunun yapması gerekenleri ve çalışma prensiplerine son derece bağlı olmaları gerektiğini aktaran sporcular, Bozüyük halkına kendilerine gösterdikleri misafirperverlik ve ilgi için teşekkür ederken, bu güzel etkinlik ile kendilerini hayranları ile bir araya getiren Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya teşekkür ettiler.
  Program sonunda Milli Futbolcular Nihat Kahveci, Hamit Altıntop, Rüştü Reçber ve ünlü spor yorumcusu Erdoğan Arıkan'a teşekkür ederek, plaket takdim eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, sporun ve sporcuların gelişmesi için Bozüyük'te üzerlerine düşen ne varsa yaptıklarını ve yapacaklarını belirterek; "Bu Akşam burada bizler ile birlikte olduklarından dolayı Türk Futbolu'nun efsane isimlerine ve sayın spor yorumcumuza ve sunucumuza teşekkür ediyorum. Bu vesile ile ayrıca güzel bir olay yaşadığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum, rahatsızlığı nedeni ile yatağa bağlı yaşayan Fikret kardeşimizi ziyaret ederek, forma hediye eden Nihat beye, ayrıca teşekkür ediyorum. Şehrimize gelip bizleri onurlandıran ve gururlandıran, tarihimizin en önemli sporcularına şahsım ve salonda bulunanlar adına şunları söylemek istiyorum; "Sizler Bizim Gururumuzsunuz" dedi.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları