Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 20-02-2019 14:24   Güncelleme : 20-02-2019 15:01

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI YERLİKAYA’DAN BAKICI’YA ÖVGÜ

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Bilecik’te bir dizi temaslarda bulundu.

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI YERLİKAYA’DAN BAKICI’YA ÖVGÜ

Temasları esnasında Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın çalışmalarına ayrı bir parantez açan Yerlikaya, “2 yıldır Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın himayelerinde gerçekleştirilen karakucak güreşlerinin geniş katılımlı olması ve a milli takımının tamamına yakının katılması bizleri memnun etmiştir” dedi.

“Karakucak güreşleri Türk güreşinin altyapısını oluşturmaktadır” diyen Yerlikaya, “Belediye Başkanımız Sayın Fatih Bakıcı'nın alt yapıya katkısı da bizleri memnun ediyor. Programlarımızın yoğunluğundan dolayı katılım sağlayamadık ancak nasip olursa ve ani program çıkmazsa üçüncüsüne iştirak edeceğiz. Belediye başkanımızın spora desteklerinin farkındayız. Gerek kapalı spor salonu için gerekse kapalı yüzme havuzu için yoğun çabaları bakanlığımızca takdir edilmekte. Bozüyük karakucak güreşlerinin de çok kısa bir sürede Türkiye’nin en iyi ve geniş katılımlı organizasyonu olacağına inanıyorum. Sayın başkanımıza vermiş olduğu destelerden ötürü bir kez daha teşekkür ederim. Yakın bir zamanda kendilerini ziyaret edip projeleri hakkında bilgi almak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü sporcuları; 34-39 kilogramda Mustafa Baturalp Tekin, 48 kilogramda Hüseyin Özsoy, 57 kilogramda Turgay Ön, 68 kilogramda Ahmet Faruk Öztürk, 75 kilogramda Emiralp San ve 85 kilogramda Ayberk Çetinkaya, 22-24 Şubat tarihleri arası Muğla’da Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlemiş olduğu Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakalarında Bilecik’i temsil edecek.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları