Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 15:04   Güncelleme : 12-05-2021 15:22

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HÜSNÜ ERSOY BAYRAM KUTLAMA MESAJI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI HÜSNÜ ERSOY BAYRAM KUTLAMA MESAJI

AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.  
Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan ayını huzur ve sükûnet içinde tamamlayarak bir bayrama daha kavuşmanın buruk da olsa sevincini yaşadıklarını dile getiren Başkan Hüsnü Ersoy, "Bu sene de ne yazık ki, iftar ve sahur sofralarında bir araya gelemedik, teravih ve mukabelelerde buluşamadık ama gönüllerimiz yine her daim bir ve beraberdi" dedi.
Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle bayram ziyaretlerinin gerçekleştiremeyecek olmanın hüznü içerisinde olduklarını ifade eden Ersoy, mesajını şöyle sürdürdü:
"Vatandaşlarımız devletimizin almış olduğu tedbirlere riayet ederse inşallah önümüzdeki bayramlarda yine eski günlerdeki gibi bir arada olmayı ümit ediyoruz. Korona virüsle mücadelenin getirdiği kısıtlamalar içinde de olsa bu Ramazan ayında da milletimiz yine sabrın, dayanışmanın, kenetlenmenin ve yardımseverliğin en güzel örneklerini yaşadı ve yaşattı. Allah’tan, rızasını kazanmak amacıyla tutulan oruçları ve yapılan ibadetleri kabul etmesini diliyorum. Bayramlar, aile ve sosyal hayatımızın en önemli günleridir. Millet olarak bayramları daima dostluk ve kardeşlik duygularıyla kenetlenerek coşku ve heyecan içinde yaşıyacağımız günler inşallah çok yakında. Biz bir ve beraber oldukça ülke olarak önümüze çıkan her türlü badireyi aşacak, her türlü zorluğun üstesinden gelecek güç ve iradeye sahibiz. Bu sebeple maneviyatımızı kuvvetlendiren bayramlarımızı sevdiklermizden ayrı da olsak çok önemli görüyor, bizi birbirimize kenetleyen bu ruhu gelecek nesillere aktarmak noktasında büyük hassasiyet gösteriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bütün milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bu güzel bayram günlerinin hayırlara vesile olmasını, bütün insanlığa önce sağlık daha sonra esenlik getirmesini, hepimizin gelecek umutlarını tazelemesini Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları