Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-10-2020 11:26   Güncelleme : 21-10-2020 11:26

BİLECİK SENİ UNUTMAYACAK..

BİLECİK SENİ UNUTMAYACAK..

Bilecik Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin Balıkesir Sağlık Müdürü olarak atanırken, bu görevlendirme Bilecik ili için büyük bir kayıp olarak nitelendirildi.

Bilecik ve Bozüyük'te yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile kamuoyunda adından sıkça söz ettiren Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Serkan Kadir Keskin,
özellikle Covid-19 sürecinde ilimizde bulaşma riskinin minimum seviyeye çekilmesinde ve sağlık personelinin bu noktada başarılı çalışmalar yapmasındaki en büyük paya sahipti.Yine ilimize kazandırılan ve son teknoloji ile donatılan Bilecik Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bu noktaya gelmesindeki emeği ile takdir kazanan Keskin’in, memleketi Balıkesir’e Sağlık Müdürü olarak atanması kamuoyunu tarafından hem sevinç hem üzüntü ile karşılandı. Keskin’in daha önemli göreve yükselmesi ve büyükşehirde Sağlık Müdürü olması takdir edilirken,bu durum Bilecik için ise büyük bir kayıp olarak nitelendirildi. 

Başarılı müdürün ilimizden ayrılmasına müsaade eden başta Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve iktidar siyasetçileri bu konuda eleştirilirken, “ilimize gelen başarılı adam gibi bir müdürü de Bilecik kaybetti” yorumlarını beraberinde getirdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları