Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-07-2020 14:53   Güncelleme : 15-07-2020 14:53

DİK DURDUK, DİK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ

DİK DURDUK, DİK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Bozüyük AK Parti İlçe Teşkilatı  ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla parti binasında partililerin katılımıyla anma programı düzenledi. Okutulan Kur’an-ı Kerim ve dualar şehitlerimizin ruhlarıma armağan edildi. Daha sonra İntikamtepe Şehitliğinde düzenlenen resmî programa yoğun bir katılım ile katılım sağlandı.
İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” mesajında her 15 Temmuz da dik durduklarını ve ömürleri yettikçe de dik durmaya devam edeceklerini söyledi.
İlçe Başkanı Ersoy,”Hainler bundan tam 4 yıl önce milletin silahını yine millete doğrultmuşlardı. Ancak necip Türk milleti o silahların karşısına geçerek, göğsünü siper etmişti. Necip Türk milleti yine tankların, topların önüne geçerek bu milleti kimsenin kirli elleriyle yıkamayacağını göstermişti. Tüm Türkiye'nin dört bir yanında hainlerin yapmak istediği darbe girişimi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ve Türk milletinin vakur duruşu ile sonuçsuz kalmıştı. Bu alçaklar bilmelidirler ki bu tür girişimler 15 Temmuz 2016'da olduğu gibi her zaman sonuçsuz kalacaktır. Çünkü, milletimiz demokrasisine ve özgürlüklerine saldıranlara karşı her zaman dik durmuştur. Dik durmaya da devam edecektir. Hain kalkışmayı bertaraf eden necip Türk milletinin önünde her zaman saygıyla eğiliyor, şehitlerimizi saygı ve minnetle yad ediyoruz.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları