Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2020 12:06   Güncelleme : 29-04-2020 12:06

BOZÜYÜK TSO'DAN GIDA YARDIMI

BOZÜYÜK TSO'DAN GIDA YARDIMI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor. 
Bozüyük'te ihtiyaç sahibi olan 807 aileye gıda paketleri ulaştırıldı.  Konu ile ilgili bilgi veren Bozüyük TSO  yetikilileri; "Ramazan Ayı dolayısıyla Oda Yönetim Kurulu'nun teklifi üzerine görüşülen ve karara bağlanan Gıda Paketi Yardımlarımız ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. 
Odamız tarafından geleneksel hale gelen gıda paketi yardım çalışmaları  bu yıl da yapıldı.  Oda Meclisi Üyelerimizin bizzat iştirakleri ve İlçemizde bulunan Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezi ile toplam 807 adet yardıma muhtaç aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı yapıldı. Yardım çalışmaları ile ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Sayın; Buğra Levent bu yıl yapılan Gıda Paketi yardımlarının hemen Ramazan ayının başında hızla ihtiyaç sahiplerine  iletildiğini, bu yardım çalışmaları sırasında ihtiyaç sahibi ailelerin bizzat Oda Meclisi Üyeleri ve Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezi tarafından titizlikle tespit edildiğini ve buna benzer yardımların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti. 
Ramazan ayının dayanışma ve yardımlaşma anlamında çok özel bir yerinin olduğunu belirten Başkan Levent,  "Rahmet ve Bereketin bol olduğu,  Dayanışma ve Kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı iyiliklere vesile olan Ramazan Ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere Gıda Paketi yardımlarımızı ulaştırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz." dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları