Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2020 16:36   Güncelleme : 08-04-2020 16:54

JANDARMA EKİPLERİ HER TARAFI KAPATTI

JANDARMA EKİPLERİ HER TARAFI KAPATTI

Bozüyük Akpınar Mahallesinde giriş ve çıkışlar, Korona virüs Covid-19 vakalarının pozitif çıkması sonrası 22 Nisan tarihine kadar kapatıldı. İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince mahallede geniş güvenlik önlemleri alınırken mahallenin tüm giriş ve çıkışları demir  barikatlarla araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman başkanlığında toplanan İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, birden fazla Korona virüs Covid-19 vakası çıkması nedeniyle Akpınar mahallesinde karantina uygulanmasına karar verdi. Karar sonrası yapılan açıklamada "İlçemiz Akpınar Mahallesinde COVİD-19 birden fazla pozitif vakanın olması ve vakaların temaslı sayılarının çokluğu nedeni ile COVİD-19 enfeksiyonunun yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunması amacıyla 7 Nisan 2020 tarihi saat 24.00'den itibaren 21 Nisan 2020 tarihi saat 24.00'e kadar giriş-çıkışların izne bağlı olmak kaydıyla karantina altına alınmasına karar verilmiştir" denildi.

Mahalle sakinleri, dün geceden itibaren mahallelerinin karantina altına alındığını ve bu süreçte yetkililerin gerekli önlem ve tedbirleri aldıklarını lbelirttiler. Vatandaşlar, bu zorlu süreçten en kısa sürede kurtulabilmek için herkesin evlerinden çıkmaması gerektiğini belirttiler.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları