Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2020 20:30   Güncelleme : 25-03-2020 21:32

TEKELİ GIDA DA KORONA TEDBİRLERİ ÜST DÜZEYDE

TEKELİ GIDA DA KORONA TEDBİRLERİ ÜST DÜZEYDE

Bozüyük’te ilçenin önde gelen köklü esnaflarından Tekeli Gıda Firması İçişleri Bakanlığı’nın marketler ile ilgili genelgesine yönelik çalışmalarını tamamladı.

Uzun yıllardır dededen toruna devam eden marketçilik anlayışıyla ilçe halkına hizmet veren Tekeli Gıda, İçişleri Bakanlığı’nın Korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamındaki genelgesine uygun olarak market içi ve depolardaki hazırlıklarını tamamladı. Hazırlıklarla ilgili olarak açıklamalarda bulunan firma yetkilisi Osman Tekeli, ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde halk sağlığı için büyük önem arz eden gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi. Tekeli ailesi olarak her zaman devletimizin ve vatandaşların yanlarında olduklarını beyan etti.

Tekeli açıklamasında “Market içindeki en fazla müşteri sayısı, depolar ve idari bürolar hariç olmak üzere müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın onda biri olacak şekliyle müşteri sayısını belirleyerek market girişimize astık. İçeride belirlenen sayıda müşteri bulunması için gerekli tedbirlerimizi aldık. Market içinde belirlenen sayıda müşteri var ise içerden müşteri çıkmadan başka müşteri içeriye alınmaması konusunda personellerimizi görevlendirdik. Ayrıca içeride ve içeriye girmek için bekleyen müşterilerin en az bir metre mesafe ile beklemeleri gerektiğini sürekli hatırlatacak ve market girişinde görülecek şekilde bu hususu belirten afişlerimizi astık. Ülke olarak zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde önceliğimizin insan sağlığı olması gerektiğini aldığımız tedbirlerle yerine getirmeye çalıştık. Vatandaşlarımızın da hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı açısından istenilen kurallara uymalarını talep ediyoruz.” dedi

Ayrıca yine genelgeye göre marketlerinin 09.00-21.00 saatleri arasında açık kalacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları