Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-02-2020 17:52   Güncelleme : 10-02-2020 17:52

ÇARŞAMBA GÜNÜ ROZETLERİ TAKILIYOR

ÇARŞAMBA GÜNÜ ROZETLERİ TAKILIYOR

Bağımsız Belediye Başkanları Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in AK Parti Genel Merkezi tarafından 12 Şubat Çarşamba günü grup toplantısında rozet takma töreni için hazır bulunmaları istendi.
İlk kez Yarın gazetesinin gündeme getirdiği bağımsız Belediye Başkanları Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, AK Parti Genel Merkezi’ne çağırılmışlar ve kendilerine partiye geçmeleri yönünde teklifte bulunulmuştu.
Geçtiğimiz hafta AK Parti grup toplantısında gerçekleşecek olan rozet takma töreni Elazığ depremi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurtdışında olması sebebiyle ertelenmişti.
Edinilen bilgilere göre; 12.02.2020 Çarşamba günü Şahin ve Tekin’in AK Parti grup toplantısında yer alacakları ve rozetlerinin bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takılacağı belirtildi. Diğer yandan bağımsız Belediye Başkanları Şahin ve Tekin’e en fazla 20 kişi ile gelebileceklerinin belirtildiği ise gelen bilgiler arasında yer alıyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları