Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2020 23:13   Güncelleme : 02-02-2020 23:13

ÜMİT BAŞKAN, GÜVEN TAZELEDi

ÜMİT BAŞKAN, GÜVEN TAZELEDi

Bozüyük’ün önde gelen spor kulüplerinden Güneşspor kulübünde kongre heyecanı yaşandı.

Kongre sonrasında 10 yıldır başkanlık görevini başarıyla sürdüren Ümit Kök, yeniden 3 yıllığına Kulüp Başkanı seçildi. Başkan Ümit Kök, kulüp olarak sadece sportif açıdan değil sosyal anlamda  da birçok alanda yıllardır aktif olarak çalıştıklarını söyledi. Başkan Ümit Kök, yeni oluşan yönetim kurulu ile birlikte bu çalışmaları daha da genişleteceklerini ve oluşturdukları kadın kolları ile eğitim, konferans, yardımlaşma gibi birçok konularda faaliyetler gösterip ülke, il ve ilçeye hizmet etme gayreti içerisinde olacaklarını kaydetti. Genç nesillerin spor yapma imkanlarını genişleterek, projeler üreterek, ilin sportif ve sosyal açıdan gelişimine katkı sağlamak istediklerini sözlerine ekledi.
Kongrenin ardından yönetim kurulunda görev alan birçok yeni isim oldu. Güneşspor Kulübü yeni yönetim kurulu Başkan Ümit Kök, Başkan Vekili Akın Aydın, Başkan Yardımcısı Celali Yılmaz, Başkan Yardımcısı Zafer Akkaya, Başkan Yardımcısı Rıdvan Öz, Başkan Yardımcısı Mehmet Ata, As Başkan Öztürk Yılmaz, As başkan Ali Kirlik, As Başkan Sedat Yılmaz, As Başkan Remzi Fidan, As Başkan Ali Küner, As Başkan Enver Kuru olarak şekillendi.
Genel Sekreter Mehmet Büber, Muhasip Onur Kocabıyık, Lokal Amiri Murat Köse, Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Akçakaya, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Özturhan, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Çürük, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Demir, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arı, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akfidan, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Acar, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Kır, Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Desticioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Karasu, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Recai Fıçıcı, Yönetim Kurulu Üyesi İsrafil Gönül, Yönetim Kurulu Üyesi Alican Kır, Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Kahraman.
  Denetleme Kurulu, Oktay Atalı, Öner Ayvacı, Ergün Abacı, Kemal Altundağ, Orhan Altındaş ve İbrahim Demir yer aldı. Disiplin kurulu üyeliği görevlerini ise Metin Yıldıztaşkan, Engin Tuzsuz, İlker Akgün, Emin Gül, Samet Can Köse, Bedri İşler üstlendi.
  (İC-

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları