Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2020 21:42   Güncelleme : 17-01-2020 23:15

KARNELERİNİ EVDE ALDILAR

KARNELERİNİ EVDE ALDILAR

Bozüyük’te 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle birlikte binlerce öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdi. Bunun yanında Bozüyük ilçe genelinde evde eğitim verilen 2 öğrenciye de karneleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir tarafından evlerinde verildi.  

Yeniden hayata bağlandı

Arif Nihat Asya Ortaokul 5.’sınıf öğrencisi Ahmet Şaşmaz’ın 2019 yılı Kasım ayında kalbi durdu ve bir süre yoğun bakımda kaldı. Bir buçuk ay içinde 50 kez kalbi duran küçük Ahmet’in tekrar sağlığına kavuştuğu ve evde eğitim verildiği belirtildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, Ahmet’in okul öğretmenleri ile birlikte Yenidoğan Mahallesindeki evine gidip Ahmet Şaşmaz’ın karnesi ve başarı belgesini vererek ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.


Evde aldığı eğitim ile dönem birincisi oldu
Kumral Abdal Anadolu Öğretmen Lisesi 11. sınıf öğrencisi Sümeyye Meydan ise 2018 yılında 10.sınıfa giderken lenfoma hastalığına yakalanarak 1 yıl eğitimine ara vermek zorunda kaldı. Tedavisinin ardından bir süre evde eğitim almak zorunda kalan Sümeyye Meydan, evde aldığı eğitim sonrasında gösterdiği üstün performans ile okulunda dönem birincisi oldu. Bu öğrenciye de karnesi ve başarı belgesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir ve Okul Müdürü Ali Bilgin tarafından verildi. Hocalarını karşısında gören Sümeyye Meydan heyecanlanarak kendilerine teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, Sümeyye ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileterek Sümeyye’yi başarılarından dolayı tebrik etti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları