Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-01-2020 20:51   Güncelleme : 06-01-2020 21:32

VALİ ŞENTÜRK, HEM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ ŞENTÜRK, HEM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Vali Bilal Şentürk, Bozüyük programı kapsamında Halk Eğitimi Merkezi’ni ziyaret etti.

Kurum Müdürü Levent Susam’dan merkezdeki çalışmalar ve devam eden kurslarla ilgili bilgi alan Vali Bilal Şentürk, İlk olarak cam boncuk atölyesini ziyaret etti. Cam boncuk tesbih yapımını izleyerek, usta öğretici Öznur Atali’den tesbih yapımı ile ilgili bilgi aldı. Atölyede üretilen cam boncuk tesbihlerini inceleyerek, beğenisini dile getirdi.

Daha sonra ahşap boyama atölyesinde usta öğretici Nevin Büyük, kursta yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Kursiyerlerle de sohbet eden Vali Bilal Şentürk kurslara gösterilen ilgiden memnunluk duyduğunu bildirdi. Makine nakışı, giyim üretimi teknolojileri ve İnönü işi atölyelerini de ziyaret eden Vali Şentürk’e kurslarda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verildi. Atölyelerdeki deri börg yapımı çalışmalarını izledi. Son olarak okuma yazma kursunu ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet etti.

Vali Şentürk’e kurumu ziyareti esnasında Kaymakam Hasan Yaman, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir ve şube müdürleri eşlik etti. Son derece olumlu havada geçen ziyaret sonunda kurslarda yapılan çalışmalar ve kursiyerlerin kurslara duyduğu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şentürk, Kurum Müdürü Levent Susam ve öğretmenlere teşekkür ederek kurumdan ayrıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları