Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2019 00:15   Güncelleme : 09-11-2019 00:15

DODURGA BELDESİNDE PTT ŞUBESİNİN AÇILIŞI YAPILDI

DODURGA BELDESİNDE PTT ŞUBESİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Bozüyük ilçesine bağlı Dodurga beldesinde PTT şubesinin açılışı yapıldı.

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Selim Tuna,”Beldemizde bir süredir çalışmaları devam eden PTT Şubemizin açılışını gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz günden bu yana beldemizin refah seviyesinin yükselmesi için yeniliklere devam ediyoruz. Beldemiz için çok önemli olan bir çalışmayı da Rabbimizin izniyle bu mübarek günlerde  hizmete açmak başka bir güzel oldu. İnşallah yapacağız dediğimiz tüm projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz.

Açılışımıza katılan Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı'ya, PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt'a, Eskişehir PTT Baş Müdürü Hüseyin Zengin'e ve İşletme Müdürü Abdülaziz Çivik'e ve PTT personeline, AFAD İl Müdürümüz Mehmet Hayri Demirel'e, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Aksu'ya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk'e, AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy'a, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz'a, İl Genel Meclisi üyeleri Zeki Kayadelen, Mesut Çetin ve Erdinç Gesge'ye AK Parti Bilecik Belediye Meclis Üyesi Çetin Kaya, AK Parti Bozüyük Teşkilatı'na, önceki dönem Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya, Okul Müdürlerimiz Ali Aygül ve Kerem Durak'a, öğretmenlerimize, Jandarma Karakol Komutanı Osman Baykal'a, Orman İşletme Şefimiz Gökhan Dalaman'a, Muhtarlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, önceki dönem Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş'a ve açılışımıza katılan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. PTT şubemiz Beldemize hayırlı olsun” dedi.

Milletvekili Selim Yağcı da PTT şubesinin belde halkına hayırlı olması temennisinde bulundu. Belde de daha eski dönemlerde var olan ancak kapanan PTT şubesini tekrar belde halkının hizmetine kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Beldenin refah seviyesinin yükselmesi noktasında AK Parti olarak çalışmaya devam ettiklerini ifade etti. Bu hizmetin beldeye kazandırılmasında emek harcayan herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından dualar eşliğinde PTT şubesinin açılışı yapıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları