Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2019 21:46   Güncelleme : 17-09-2019 21:46

KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK

KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK

Bozüyük’te yüklenici firmanın sözleşme feshi istemesinin ardından çalışmaların durduğu Hal Camii inşaatının akıbeti belli oldu. Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın girişimleri sonucunda Hal Camii inşaatının kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.
Konu ile ilgili açıklama yapan Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, cami inşaatının aynı şartlarda hiçbir değişiklik olmadan kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. Milletvekili Yağcı açıklamasında 
"Sevgili Hemşerilerim; bir süredir inşaatı durdurulan Bozüyük Hal Camii inşaatımız yaptığımız görüşmeler ve girişimler sonucunda aynı şartlar içinde kaldığı noktadan devam edecek ve inşaAllah Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından en kısa zamanda bitirilecektir. Bu güzel eserin yapımına katkı veren ve verecek olan herkese teşekkür ediyorum.Bozüyüğümüze Bileciğimize hayırlı olsun. Hep birlikte daha iyiye daha güzele..." dedi.
Hatırlanacağı üzere; önceki belediye başkanı Fatih Bakıcı’nın vizyon projelerinden birisi olan ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile Bozüyük Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü proje yaklaşık 2 yıl önce başladı. Ancak, yüklenici firma, imalat girdilerindeki artış, piyasa istikrarsızlığı ve malzeme teminindeki sıkıntılar sebebiyle sözleşmenin feshini istedi. Bu tarihten itibaren çalışmalar tamamen durmuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları