Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2019 15:43   Güncelleme : 02-09-2019 15:56

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ HAKKI GÜNER'İN TAYİNİ ÇIKTI

İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ HAKKI GÜNER'İN TAYİNİ ÇIKTI
Bozüyük'te görevli İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner Kütahya’ya tayin oldu.
Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki üst rütbeli personelin yer değişikliği (rotasyon) ile ülke genelinde birçok emniyet müdürünün yeri değişti. Bu kapsamda İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner’de Kütahya iline tayin oldu. Hakkı Güner ile birlikte Bilecik’te 4 Emniyet Müdürü’nün daha yerlerinin değiştiği öğrenildi.
İlçe Emniyet Müdürü Güner, 2008 yılında Kahramanmaraş’tan ilçemize tayin oldu. Yaklaşık 11 yıldır Bozüyük’te görev yapan Müdür Güner, mazlumların yanında suç ve suçlunun daima karşısında durarak ilçede huzurun sağlanması noktasında başarılı bir performans ortaya koydu. Görev süresi boyunca yaptığı başarılı çalışmalarla ilçe halkının sevgisini ve takdirini kazanan Hakkı Güner’in beklenmedik tayini ilçe halkını üzdü. Bozüyük Bülten ailesi olarak İlçe Emniyet Müdürümüz Hakkı Güner’e İlçemizdeki başarılı çalışmaları için teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.
 
NELER SÖYLENDİ?
@
SÜMEYYE 2 yıl önce
Bize babamın bile yapmadığı babalığı siz yaptınız ALLAH sizden razı olsun sizi ömrüm boyunca unutmayacagim RABBİM sizi ve ailenizi herzaman korusun ayağınıza taş degdirmesin hep mutlu ve umutlu olun ALLAH binlerce kez razı olsun
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları