Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-08-2019 23:38   Güncelleme : 19-08-2019 23:38

UZUN SÜRELİ SU KESİNTİSİ VATANDAŞI ÇİLEDEN ÇIKARTTI..

UZUN SÜRELİ SU KESİNTİSİ VATANDAŞI ÇİLEDEN ÇIKARTTI..
Bozüyük’te sabah saatlerinden itibaren başlayan ve yaklaşık 12 saat boyunca devam eden su kesintisi vatandaşı çileden çıkarttı.
Sabah saatlerinde Bozüyük Belediyesi tarafından su kesintisi olacağı yönünde anonslar ve sosyal medya aracılığıyla gerekli duyurular yapıldı. Ancak kesintinin beklenenden uzun sürmesi Yeşilkent Mahallesi, 4 Eylül Mahallesi, Yeni Mahalle ve Tekke Mahalle ile fabrikalar bölümündeki çok sayıda vatandaşı mağdur etti. Belediye yetkilileri defaaten su kesintisinin yeraltındaki elektrik hatlarında meydana gelen bir patlama nedeniyle yaşandığını ve arızanın tespit edilip onarılma işlemlerinin tamamlanmasının ardından kesintinin sona ereceğini aktardılar.
Ancak vatandaşlar yaşanan uzun süreli su kesintisi nedeniyle belediye yetkililerine tepki gösterirken birçok vatandaş kesinti ile alakalı bilgilendirmenin yetersiz kaldığını savundu. Su kesintisi ile ilgili sosyal medyada yorum patlaması yaşanırken geç de olsa arızanın giderilerek suyun şebekelere verilmesiyle vatandaş rahat bir nefes aldı. Diğer taraftan  ellerinde su bidonlarıyla sokak çeşmelerine koşan vatandaşlar zor koşullarda da olsa su ihtiyaçlarını gidermeye çalıştılar.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları