Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-08-2019 12:36   Güncelleme : 01-08-2019 12:42

4 AYDIR BİR ÇİVİ BİLE ÇAKILMADI...

Bozüyük'te geçtiğimiz dönemki belediye yönetimi tarafından ihalesi yapılarak temeli atılan 2 mahalle konağı inşaatlarının şimdiki hali yürekleri sızlatıyor.

4 AYDIR BİR ÇİVİ BİLE ÇAKILMADI...

Bozüyük'te geçtiğimiz dönemki belediye yönetimi tarafından ihalesi yapılarak temeli atılan 2 mahalle konağı inşaatlarının şimdiki hali yürekleri sızlatıyor. 
Yaklaşık 4 aydır bir çivi dahi çakılmayan mahalle konakları adeta kaderine terk edildi. İnşaat sezonunun en verimli aylarının heba edildiğini savunan mahalle sakinleri bu tablo karşısında tepkilerini dile getiriyorlar. Mahalle Sakinleri, yerel seçimlerin ardından göreve gelen Belediye Başkanı M. Talat Bakkalcıoğlu'nun konaklarla ilgili olarak yaptığı açıklamada revize çalışmalarının ardından inşaat çalışmalarına devam edileceğini duyurduğunu hatırlattılar. Ancak aradan geçen 4 aylık süre zarfında Yeşilkent ve 4 Eylül Mahalle konakları inşaatlarında bir çivi bile çakılmadığını anlatan mahalle sakinleri, yarım kalan konak inşaatlarını yabani otların sardığını anlattılar. Aylardır nasıl bir revize çalışması yapıldığını merak ettiklerini anlatan mahalle sakinleri, "'Devlette devamlılık esastır' diye biliyoruz. Her yönetim değiştiğinde yarım kalan projeler aksamaya uğrayacaksa vay halimize. Biz zaten senelerdir mahallelerimize yapılacak olan konakların özlemini çekiyoruz. Ancak hızlı bir şekilde temeli atılarak inşaat çalışmalarına başlanılan konak inşaatlarının 4 aydır kimler tarafından hangi gerekçe ile bekletildiğini merak ediyoruz. Bu hususta mahalle sakinleri olarak yüklenici firma veya belediye yetkililerinden bir açıklama bekliyor, inşaat çalışmalarının en kısa sürede başlamasını talep ediyoruz" dediler.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
İsmail çoma 2 yıl önce
Ağustos ayı meclis toplantısında olsaydın ak partili meclis üyeleri soruyu sordu başkan nedenini açıkladı arkadaş.......
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları