Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-07-2019 22:58   Güncelleme : 13-07-2019 19:12

İLK TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

Bozüyük Kent Konseyi seçimlerden sonra ilk toplantısını Bozüyük Çimse-İş Sendikası toplantı salonunda gerçekleştirdi.

İLK TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

Bozüyük Kent Konseyi seçimlerden sonra ilk toplantısını Bozüyük Çimse-İş Sendikası toplantı salonunda gerçekleştirdi.
Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, toplantının basına açık bölümünde “Bozüyük Kent Konseyi Başkanlığı Basın Açıklaması” nı okudu.
“Genel kurula katılım sağlayarak Bozüyük Kent Konseyi Başkanlığına ve yürütme kuruluna seçilmemize vesile olan kamu kurumları temsilcilerimize, siyasi parti, sendika, dernek ve odalar temsilciliklerimize, muhtarlarımıza, basınımıza ve belediyemiz görevlilerine yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz.
Başta Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Talat Bakkalcıoğlu olmak üzere belediyemizin tüm yetkililerine Bozüyük Kent Konseyi’nin oluşumunda göstermiş oldukları hassasiyet için müteşekkiriz.
Amacımız bir olmak, ilçemizi kapsayan sorunları birlikte çözümlemenin yollarını aramak ve ilçemiz için güzel projeler üreterek genel ve yerel yönetimimizin gücü ile birleşerek başarılı olmaktır. Belediye Başkanımıza, ilçemiz için yapılacak olan her projede Kent Konseyimizin de görüşlerine önem vereceğini bizlere hissettirdikleri için ayrıca teşekkür ederiz.
Kurulacak olan meclis ve çalışma guruplarında gönüllülük esasına dayanarak başta sivil toplum kuruluşlarımızın üyelerine ve tüm halkımızın desteğine ihtiyacımız vardır. 
İlçe vizyonumuzun ve hemşehrilik bilincimizin geliştirilmesi, hak ve hukukun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma, dayanışma ve adil yönetim ilkelerini hayata geçirmek başlıca görevlerimiz olacaktır. Bu vesile ile tüm duyarlı halkımızı göreve davet ediyoruz" dedi.

kent-konseyi-basin-toplantisi-temmuz-2019--1.jpg

Kaynak: KENT KONSEYİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları