Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 11-07-2019 13:46   Güncelleme : 11-07-2019 13:46

Doğalgaz ile belde yükselişe geçerek yeniden hayat bulacak

Dodurga beldesinin genç ve başarılı Belediye Başkanı Selim Tuna, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaretinden müjdeli haberle döndü. Başkan Tuna, Bakan Dönmez'in talimatıyla beldeye yapılacak doğalgaz yatırımının yatırım programına alındığını duyurdu. Başkan'ın müjdeli haberi sonrasında belde halkı heyecanlanırken doğalgaz ile beldenin yeniden yükselişe geçecek olması halkın gelecek umutlarını arttırdı. 

Doğalgaz konusunda uzun süredir çalışmalarını kararlılıkla sürdüren Belediye Başkanı Selim Tuna, çalışmaların takipçisi olurken Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Heşehrimiz Fatih Dönmez’e yakın markaj uyguluyor. Bu bağlamda bir kez daha Bakan Dönmez ile bir araya gelen Başkan Selim Tuna, beldeye müjdeli haberle dönmenin mutluluğunu yaşadı.

Başkan Selim Tuna, “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez'i ziyaret ettik. Kendisiyle beldemize gelecek doğalgaz projesi çalışmaları hakkında görüştük. Görüşmelerimizin ardından Sayın bakanımız gerekli yerlere talimatını verdi ve Beldemiz için doğalgaz projesi programa alındı. İnşallah beldemize doğalgazı getireceğiz. Hayırlı olsun. Doğalgazın beldemize gelmesi demek beldemizin ilçe olması ile eşdeğer niteliğindedir. Doğalgaz sayesinde göç duracak ve tekrar beldeye geri dönüşler başlayacaktır. Ayrıca bazı sanayi kuruluşlarının da beldeye gelmesini sağlayacaktır. Dodurga Beldemizin nüfus ve diğer sebeplerden dolayı yok olmasının önüne geçilecektir. Ayrıca beldemiz etrafında bulunan köylerde de nüfus artışı olacağı kanaatindeyim. kısacası doğalgazın beldemize gelmesiyle Dodurga yeniden yükselişe geçecek yeniden hayat bulacaktır. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan İlçe Başkanımız Hüsnü Ersoy'a, İl Başkanımız Fikret  Karabıyık'a, Milletvekilimiz Selim Yağcıya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih Dönmez'e çok teşekkür ederim." dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları