Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 25-06-2019 20:54   Güncelleme : 25-06-2019 22:10

Ortak paydamız Bozüyük olacak diyerek adaylığını açıkladı.

Bozüyük'te Perşembe günü yapılacak Kent Konseyi genel kurulu öncesinde mevcut başkan Osman Tekeli başkan adaylığını resmen açıkladı.

İlçemizin önde gelen ve sevilen hayırsever iş adamlarından Osman Tekeli, ortak paydamız Bozüyük diyerek açıkladığı başkan adaylığı için "Çok sevdiğim şehrime geçmiş dönemde olduğu gibi kamu ve yerel yönetimimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak hizmet etmek için Kent Konseyi Başkanlığına yeniden adayım" ifadelerine yer verdi. 
Osman Tekeli, 2016 yılı Temmuz ayında yapılan 2. genel kurulda Kent Konseyi Başkanlığına seçilmişti. Yaklaşık 3 yıldır bu görevini başarıyla yürüten Osman Tekeli, dernek üyelerinin teveccühleriyle yeniden bu görev için adaylığını açıkladı. İlçenin sevilen ve hayırsever iş adamı Osman Tekeli, Ticaret ve Sanayi Odası kurucular kurulu ve meclis başkanlığı görevlerinde bulundu. Çok sayıda STK'nın kuruculuğunu yaparak yönetim kurulu üyelikleri arasında yer aldı. Bunun yanında uzun yıllardır STK'lar ve muhtaç kişilere yaptığı maddi ve manevi destekleriyle ilçede az sayıdaki hayırsever iş adamları arasındaki yerini koruyor. Bozüyük Bülten haber sitesi olarak Osman Tekeli'ye çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.
Yine Kent Konseyi Başkanlığı için MHP belediye meclis üyesi ve Avcılar Kulübü Başkanı Nurettin Oydu'nun da ismi kamuoyunda dillendirilmesine rağmen bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
Diğer taraftan genel kurulda oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için STK, siyasi partiler ve sendika temsilcilerinin başvuru süresi 25.06.2019 Salı akşamı saat 17.00'de sona erdi.
  
NELER SÖYLENDİ?
@
Şaban Doğan 2 yıl önce
Sayın Osman Tekeli, üç yıldır adı geçen görevi başarıyla sürdürmektedir. Her programa maddi ve manevi desteğini esirgemeyen, Bozüyüklü yazarlara ve düşünürlere azami derecede katkılar sunan, sayın Osman Tekeli abimize, stk ların tekrara teveccüh göstermesi, Güzel Bozüğümüzün faydasına olacaktır. Osman ağbim, adaylığınız hayırlı olsun inşallah!
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları