Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 14-06-2019 20:33   Güncelleme : 14-06-2019 20:33

Bilecik SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi, İlimizin sevilen ve tanınan meslek mensuplarından, serbest muhasebeci mali müşavir ve bağımsız denetçi Mustafa ÖZTÜRK, hafta sonu yapılacak olan 23. Seçimliolağan genel kurulda Bilecik SMMM Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Bilecik SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi, İlimizin sevilen ve tanınan meslek mensuplarından, serbest muhasebeci mali müşavir ve bağımsız denetçi Mustafa ÖZTÜRK, hafta sonu yapılacak olan 23. Seçimliolağan genel kurulda Bilecik SMMM  Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Oda üyelerinin teveccüh göstermeleri halinde ben değil biz anlayışıyla  tecrübesini de ortaya koyarak emin adımlarla geleceğe yürüyeceklerini belirtti.
ÖZTÜRK açıklamasında, "Odamızın kuruluşundan bu güne kadar hiç bir çıkar ve menfaat gözetmeksizin görev alan oda başkanlarına ve kurul üyelerimize yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, hayatını kaybeden meslektaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Eğitim sürecide dikkate alındığında 45 yıldır muhasebe mesleğinin içinde yer alıyorum. 1989 yılından itibaren Bilecik SMMM odasının kuruluş çalışmaları başta olmak
üzere çeşitli zamanlar da disiplin kurulu üyeliği, birlik delegeliği ve son 6 yıldır oda yönetim kurulu üyeliğinde bulundum, Bu süre zarfında edindiğim mesleki ve oda çalışmaları ile ilgili bilgi ve deneyimlerimi mensubu olmaktan onur duyduğum camiamızın hizmetine sunmak için oda başkanlığına aday oldum.
Meslek mensuplarımızı hafta sonu yapılacak seçimli olağan genel kuruluna katılmalarını ve demokratik seçme haklarını kullanmaya davet ediyorum. 
Ben değil biz anlayışıyla yönetime talibiz. göreve gelmemiz halinde
1 – Üyeler arası Dayanışma Ve Haksız Rekabeti Önleyen Bir Oda,
2 – Meslek Onurunu Koruyan Güçlü Ve Saygınlığı Olan Bir Oda,
3 – Mesleki Eğitime Önem Veren, Üniversite Ve Diğer Paydaşlarla İşbirliği İçinde Olan Bir Oda,
4 – Meslektaşlar Arası Sorunlar Ve Anlaşmazlıkların Çözümünü Sağlayan Bir Oda,
5 – Kurumlar Ve Meslek Mensubu Arasındaki Sorunlara Çözüm Üreten Bir Oda,
6 – Mükellefler İle Meslek Mensubu Arasındaki Sorunlara Çözüm Yolu Bulan Bir Oda,
7 – Sosyal, Kültürel, Mesleki Etkinlikler Yapan Bir Oda,
8- Demokratik ve Katılımcı Bir Oda
Hedefliyoruz. Bu bağlamda tüm üyelerimizin oylarına talip olduğumuzu belirterek desteklerini istiyorum. 23. Olağan Genel Kurulunun ilimize ülkemize ve meslek camiamıza hayırlı olmasını diliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum" dedi,

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları