Advert
Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 31-05-2019 10:52   Güncelleme : 31-05-2019 12:43

Pazaryeri Belediyesi ve sponsorlarının iş birliği ile Pazaryeri ilçesinde 3 Bin kişinin katıldığı muhteşem bir iftar düzenlendi.

Pazaryeri Belediyesi ve sponsorlarının iş birliği ile Pazaryeri ilçesinde 3 Bin kişinin katıldığı muhteşem bir iftar düzenlendi. Düzenlenen bu iftar programı ile ilçe halkı aynı sofrada buluşturularak hep birlikte oruç açmanın hazzı yaşandı.

Hükümet Konağı önü ve çarşı meydanına kurulan sofralarda aynı anda 3 bin kişi ilahiler eşliğinde iftar açmanın mutluluğunu yaşadı.

İftar programına Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Pazaryeri Kaymakamı Fatih Kurt, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak,  Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Tarım Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş,İnegöl Orhaniyeliler platformu ,İl Genel Meclis üyelerimize il genel ve belediye meclisi üyeleri, Bozüyük , Bilecik, Eskişehir Osmaneli Pazaryerililer , Bursa Bilecikliler Dernekleri Başkanları, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Geceye Ülkemizin nadide seslerinden Eskişehir’li sanatçı Osman Vahit Özdal müthiş sesiyle damgasını vurdu. Seslendirdiği bir birinden güzel ilahiler ile izleyicilerin bir çoğu göz yaşlarına hakim olamadığı görüldü.

İftara katılan vatandaşla Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e ilk defa bu denli güzel bir organizasyon gördüklerini ifade ederek teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Tekin, yaptığı konuşmada Başkanlığının toplum önünde ilk imtihanını verdiğini belirterek beğenip beğenmediklerini sorunca alandaki vatandaşlar alkışlarla teşekkür ve memnuiyetlerini belirttiler. Tekin, İftara katılan başta Vali olmak üzere tüm halka ve bu iftarın düzenlenmesine maddi katkılarıyla desten olan tüm sponsorlara teşekkür etti. Tekin ayrıca sanatçı Osman Vahit Özdal’a çiçek takdim ederek kendisine ve tüm ekip arkadaşlarına yaptıkları güzel organizasyon dolayısıyla, belediye çalışanlarına da gösterdikleri gayretli çalışmalarından dolayı ve 3 Bin kişinin yemeğini hazırlayan Elibol lokantası Haluk Filizli ve ekibine teşekkür etti.

Bu güzel geceye sponsor olan Şeker şirketler gurubu Bahattin Şeker , Arma akü Kamil Ceyhan , Ünlü Brode Mesut Ünlü, Selami Küçük , İsmet Kartal Veli, Akgün Seramik A.Ş, Dünya Köfte, Erkanlı Kasabı, Pazarlıbey Kasabı , Nur Kasap Mesut Kök, Biosun A.Ş., Boğaziçi sucukları, Bilecik Beyaz ev lokantası, Ahmet , Sinan Özkan, Merhum Nadide -Ahmet Demirel, Erşan Et Ürünleri,Erçağ Vinç , Bağ-kar İbrahim Ibrahim BAĞ’a ayrıca teşekkürlerini iletti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları