Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-05-2021 21:18   Güncelleme : 11-05-2021 04:17

MAHALLEMİN HİZMETKARI OLMAYA ADAYIM

MAHALLEMİN HİZMETKARI OLMAYA ADAYIM

Bozüyük’te vefat eden 3 Köy 1 Mahalle muhtarlığı için 6 Haziran tarihinde seçim yapılacak. 
İlçede Çarşı Mahalle muhtarlığı için adaylığını açıklayan isimler tek tek netleşirken 45 yıllık esnaf Remzi Alkış da mahallesi için hizmet yarışında yer alacağını açıkladı. 
Doğma büyüme Çarşı Mahalleli olan Remzi Alkış, efsane muhtar Bedri Yaz’dan edindiği tecrübeyi sevgiyle birleştirerek her alanda mahallesinin hizmetkarı olacağını söyledi.
Çarşı Mahalle Muhtar adaylığını açıklayan Remzi Alkış Bedri Yaz’a mahallesine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken kendisine Allah’tan rahmet diledi. 
Remzi Alkış yaptığı açıklamada “Doğma büyüme Çarşı Mahalleliyim. 45 yıllık esnaf olarak ilçe halkımız ve mahallelilerime hizmet etmeye çalıştım. Bundan sonraki süreçte de mahalleme muhtar olarak hizmet vermek istiyorum. Geçmiş dönemlerde Bedri Amcamızın yönetim kadrosunda yer aldım. Son dönemde de yine 1. aza olarak Bedri Amcamla  birlikte görev aldım. Kendisinin vefat etmesiyle birlikte şu anda vekaleten muhtarlık görevini yürütüyorum. Bugüne kadar Bedri Amcamın yanında tecrübelerinden faydalandım. Mevcut yönetimdeki azalarımızın da onayını alarak kalan yıllar için mahalleme muhtar adayı oldum. Çarşı Mahallemin öz evladı olarak mahallemizin kalkınması için tüm gücümle çalışacağım. Sorunların çözümü noktasında ilgili kurumlarla diyalog içerisinde olup kısa sürede çözüm üretmek temel felsefemiz olacak. Mahallemi çok seviyorum ve bu sevgiyi büyük bir aşkla hizmete dönüştürmek istiyorum. Bu bağlamda tüm mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum. Bu vesileyle Mahallelilerimiz başta olmak üzere tüm ilçe halkımızın Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları