Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2021 23:01   Güncelleme : 26-03-2021 23:10

BAŞKAN ALİ DİNÇ, GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ALİ DİNÇ, GÜVEN TAZELEDİ

Eskiyüreğil Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 3. olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Ali Dinç’in güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildiği kongre sonunda yönetim kurulunda bazı değişiklikler yapıldı.

100 üyesi bulunan derneğin 53 üyesi kongrede hazır bulundu. Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen kongrede Başkan yardımcılığı görevine Bayram Erbaş seçildi. Kongre sonucunda kendisine güven oyu vererek destekleyen dernek üyelerine Başkan Ali Dinç tarafından teşekkür edildi.

Başkan Ali Dinç,”Pandemi dolayısıyla uzun zamandır bir araya gelemedik. İnşallah pandemi dönemini sağlıklı bir şekilde atlattığımız takdirde birlik ve beraberlik içerisinde güzel etkinlikler yapmayı hedefliyoruz. Köyümüzün gelenek ve göreneklerini yaşatmak adına çalışmalar gerçekleştirmeyi umut ediyoruz. Mevlam inşallah sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmamız konusunda bizlere yardımcı olsun. Hepimize sağlık ve huzur dolu uzun ömürler nasip eylesin. Tekrardan kongreye katılım gösterdiğiniz ve bizleri  yanlız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum”  dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları