Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2021 15:33   Güncelleme : 20-03-2021 15:33

YARDIMA GİDERKEN YARALANDILAR

YARDIMA GİDERKEN YARALANDILAR

Bozüyük Güneşspor Yardımlaşma grubu yöneticisi 2 bayan ev ziyareti yapmak için adres ararken üzerlerine düşen ağaç dalı nedeniyle yaralandılar. Yaralı bayanlar olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekiplerince Bozüyük Devlet Hastanesine kaldırılırken sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Dernek Başkanı Ümit Kök, olayla ilgili olarak yaptığı açıklamada talihsiz olayda baş ve omuz bölgesinden yaralanan grup yöneticilerinin tedavilerinin yapıldığını ve sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi. Başkan Ümit Kök,”Şu hayatta kimin kime faydası olur bilinmez derler ya yardıma gidersin yardım görürsün. Bugün yardımlaşma grubumuzda ki yönetici arkadaşlarımız ev ziyaretleri yapmak için bir adresi arıyorlar. Bu sırada ağacın kopan dalının üzerlerine düşmesi sonucu yararlanıyorlar. Bu talihsiz olayı ilk görüp yardıma koşan kişi ise yardım için adresini aradıkları teyzemiz oluyor. Hemen yaraya koymak için buzluktan donmuş lor peynirini getiriyor. Tabi ambulans geliyor ve arkadaşlarımız hastaneye kaldırılıyor. Hastanede tedavileri yapılırken telefonları çalıyor. Telefondaki teyzemiz ‘Yavrum bekledim gelmediniz‘ deyince yönetici arkadaşlarımız ‘teyze biz sana gelirken ufak bir kaza gecirdik’ deyince teyzede ‘sorma kızım burada da temin bir kaza oldu. Ağaç dalı düştü insanların üzerine ve iki kişi yaralandı. Ben de buzluktan bişeyler getirip koydum.’ deyince arkadaşlarda ‘onlar bizdik teyze’  diyerek cevap veriyorlar.

Vel hasıl kelam çalışmalarımız esnasında Rabbim öyle hadiseler ile karşılaştırıyor ki. Yani bu işler mübarek işler, ders verici, ders alıcı, şükür edilecek o kadar çok olay ile karşılaşıyoruz ki. Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah. Bugün bu olayı yaşayan arkadaşlarımızada Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah.“ açıklamasında bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları