Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2021 00:15   Güncelleme : 19-02-2021 00:15

CUMHUR İTTİFAKI ORTAKLARI BİR ARAYA GELDİ

CUMHUR İTTİFAKI ORTAKLARI BİR ARAYA GELDİ

Bozüyük’te cumhur ittifakının temsilcileri AK Parti ve MHP İlçe Başkanları yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir araya geldi. 

AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy önderliğinde İl Genel Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla MHP İlçe Teşkilatı ziyaret edildi. AK Parti heyetini MHP İlçe Başkanı Serdar Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Yerel ve genel siyaset hakkında karşılıklı istişarelerin yapıldığı ziyaret karşılıklı fikir alışverişleriyle devam etti.

Ziyaret ile ilgili olarak açıklamada bulunan AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, AK PARTİ BOZÜYÜK İLÇE TEŞKİLATI olarak bu kutlu gecede, kutlu bir dava inancıyla beraberce yol yürüdüğümüz, Cumhur İttifakı’nın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Bozüyük İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettik. Milliyetçi Hareket Partisi Bozüyük İlçe Başkanı Sayın Serdar PEHLİVAN ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah birliğimizi,beraberliğimizi daim kılsın.” dedi. 

MHP İlçe Başkanı Serdar Pehlivan ise “MHP Bozüyük ilçe teşkilatı olarak ziyaretimize gelen öncelikle AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Sayın Hüsnü ERSOY, Dodurga Belediye Başkanı sayın Selim TUNA, AK Parti İl Genel meclis üyeleri Mesut ÇETİN ve Erdinç GESGE'ye, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği yönetim kurulu Başkanı Köksal KACİR'a ve değerli AK Parti ilçe yönetimi ve Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti teşkilatına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları