Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2021 14:17   Güncelleme : 18-02-2021 17:04

İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

Bozüyük'te bir süredir boş olan İlçe Özel İdare Müdürlüğü görevine geçmiş dönemin başarılı Belediye Başkan yardımcılarından Nazmi Kuru atandı.

Eski İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Demirci’nin emekliye ayrılması ile boşalan İlçe Özel İdare Müdürlüğü görevini Nazmi Kuru devraldı. 11 yıldır Bozüyük Belediyesinde başarılı çalışmalara imza atan ve Belediye Başkan yardımcılığı göreviyle bu süreci taçlandıran Nazmi Kuru, yeni görevine başladı. 

Müdür Nazmi Kuru yaptığı açıklamada “Veda ve  yeni bir başlangıç. Bozüyük Belediyesi’ndeki 11 yıl hizmetimiz sona erdi. Bugün itibariyle Bozüyük İlçe Özel İdare Müdürlüğünde hemşerilerimize hizmet etmeğe devam edeceğiz. Şahsımı bu göreve layık gören saygıdeğer büyüklerimize ve desteğini eksik etmeyen herkese teşekkür eder şükranlarımı arz ederim. Rabbim yaptığımız her işi layıkıyla yapmayı, hakka, hukuka uygun davranmayı ve dürüst kalmayı nasip etsin. Hayat uzun bir maratondur. Bu süreçte birçok şey ile karşılaşırsınız. Önemli olan bu süreçleri hakkıyla sürdürmektir.  Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” dedi. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu olan Nazmi Kuru evli ve 2 çocuk babası.

Bozüyük Bülten haber sitesi ailesi olarak Nazmi Kuru Müdürümüze hayırlı olsun temennisiyle başarılar diliyoruz..

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları