Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 20:03   Güncelleme : 17-02-2021 20:11

SESSİZ CANLILARIN YARDIMINA KOŞTULAR

SESSİZ CANLILARIN YARDIMINA KOŞTULAR

Bozüyük Güneşspor Yardımlaşma ve Dayanışma grubu yöneticileri sessiz canlıların yardımına koştular. Belirli noktalarda doğaya bırakılan yem ve yiyecekler sayesinde soğuk karlı kış günlerinde onların yanlarında olmaya çalıştılar.

Grup yöneticilerinden Zeynep Karabulut, Yasemin Güneç, Fatma Pişkinel ve Ebru Özer fırsat buldukça bu tür faaliyetlerin devam edeceğini belirttiler.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada “Güneşspor Yardımlaşma ve Dayanışma grubu olarak yardım faaliyetlerimizin yanında doğadaki sessiz canlılar ile ilgili birçok projelerimiz bulunuyor. Kısa zamanda bu faaliyetleri hayata geçirmeye çalışacağız.
Zaman zaman doğadaki canlılarımız için bu tür çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Ekibimizi her geçen gün sayı olarak cağaltıp faaliyetlerimizi daha kapsamlı, daha geniş ve daha verimli hale getireceğimize inanıyoruz. Aramıza katılmak isteyen ve bizimle bu yolda yürümek isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık. Bizlere bu etkinlikte yardımcı olan Sayın İbrahim Doğan beye de ayrıca teşekkür ederiz.“ dediler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları