Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-02-2021 16:00   Güncelleme : 12-02-2021 16:04

TRT TÜRKÜ RADYOSUNA KONUK OLDULAR

TRT TÜRKÜ RADYOSUNA KONUK OLDULAR

Bozüyüklü 3 gencimiz daha TRT Türkü Radyosunda Nurcan Betül Arısoy’un hazırlayıp sunduğu ‘Türkülerin genç yıldızları’ programına konuk oldular.
Perşembe günü saat 17.00’de yayınlanan ve gece saat 02.00’de de tekrarı olan programda yöremizin tanınmış Türk Halk Müziği Şefi ve bağlama hocası Mehmet Uysal’ın öğrencileri Zuhal Meral, Merve Öz ve Belgiz Tekin solist olarak yer aldı. Programda üç gencimize bağlamalarda Mehmet Uysal, Ramazan Akça kabak kemanede Erdem Metin, klarnette Murat Küçük ve ritmde Serkan Biraderler eşlik etti.
Geçtiğimiz ay içerisinde de yine Mehmet Uysal’ın öğrencileri Senanur Kale, Beyza Ayça Duman ve Serkan Biraderler aynı programa konuk olmuşlardı.
Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Mehmet Uysal,”Yıllardır Bozüyük’te yaptığımız dersler ve çalışmalar ile birçok gencimizi yetiştirmek nasip oldu. Başarı elde ettiler ve başarılı olmaya da devam edecekler. Yetişkinler koromuzun içine onları da katarak tecrübelerinin artmasını sağlıyoruz.

Hem gençlerimiz hem de yetişkinlerimiz ile başta TRT televizyonları, radyosu olmak üzere diğer özel televizyon programlarına da konuk olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Türkülerimiz, kültürümüz konusunda Bozüyük ve Bilecik’imizi  iyi bir şekilde temsil ederek tanıttığımızı düşünüyorum. Radyoları başında bizleri yanlız bırakmayan ve her zaman destekleyen tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları