Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-02-2021 15:55   Güncelleme : 12-02-2021 15:58

MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM SORUMLUSU SINAVLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MOTORLU KARA TAŞITLARI ALIM SATIM SORUMLUSU SINAVLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgesi sınavları yapılmaya devam ediyor. 

Daha önce Ahşap Kalıpçı, Betonarme Demirci, Sıvacı, Isı Yalıtımcı, Seramik Kaplamacı gibi Mesleki Yeterlilik Sınavlarını gerçekleştiren Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası, Resmi Gazete’de 13 Şubat 2018 tarihinde yayımlanan yönetmelik ile 2. el motorlu araçlar Ticareti yapan veya bundan sonra yeni iş yeri açacak olan Oto Galeri sahiplerine yönelik “Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavını” gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Emlak Danışmanlığı, Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve diğer meslekler içinde belgelendirme sınavlarının devam edeceğini belirtti.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. tarafından düzenlenen Motorlu Kara Taşıtları Alım ve Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesini almak için müracaat eden 31 kişinin, yazılı ve uygulama sınavı ise İris Marmara İş Sağlığı ve Güvenliği Limited Şirketinde oluşturulan sınav alanında yapıldı. Sınavda  MEYBEM değerlendiricisi Tahsin ÇÖREZ görev aldı. 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları