Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2021 15:42   Güncelleme : 13-01-2021 15:48

DEVA PARTİSİ’NDEN MUHTAR ZİYARETİ

DEVA PARTİSİ’NDEN MUHTAR ZİYARETİ

DEVA Partisi Bozüyük ilçe Başkanlığı tarafından mahalle muhtarlarına yönelik bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete İl Başkanı Kadir Emre, İlçe Başkanı Emine Abdişoğulları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ziyarette mahalle muhtarları ve mahalle sakinleriyle istişarelerde bulunuldu. 

Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Emine Abdişoğulları yeni ve güvenilir bir kadroyla emin adımlarla yürüdüklerini belirtti.

İlçe Başkanı Abdişoğulları “Liyâkatli ve güvenilir genel başkanımız Sayın Ali Babacan önderliğinde ülkemize damla damla can olmaya geliyoruz. Ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin sorunlarını çözecek liyâkatli kadrolarla milletimize hizmet yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Bundan sonraki süreçte de sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Milletimizi, esnafımızı, çiftçimizi, işçimizi, emeklimizi ve toplumun tüm kesimini kucaklayarak sorunları tek tek dinleyerek çözüm önerilerimizi sunacağız.
Son dönemde gittikçe artan kadınlarımıza şiddet olaylarını yakından takipçisi olacak ve mağdur olanların yanında olacağız. Engelli kardeşlerimizle de yüreklerimizi birleştirip engelsiz bir hayat için elimizden gelen her türlü yardımı esirgemeyeceğiz. Türkiye’nin yeni bir yönetime ihtiyacı var. Bundan sonra Deva Partisi olarak milletimizin geleceği emin ellerde olacaktır. Türkiye’nin devası hazır, Bilecik’in devası hazır, Bozüyük’ün devası hazır” ifadelerine yer verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları