Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 20:18   Güncelleme : 11-01-2021 20:18

BOZÜYÜK TSO İLE HALK BANKASI ARASINDA GÜVENLİ TİCARET PROTOKOLÜ İMZALANDI

BOZÜYÜK TSO İLE HALK BANKASI ARASINDA GÜVENLİ TİCARET PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ve Halk Bankası arasında "Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı" protokolü imzalandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Halk Bankası arasında tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere hayata geçirilen proje kapsamında Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası ile Halk Bankası Bozüyük Şubesi arasında protokol imzalandı.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleşen protokol töreni, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent,  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veli Çelik Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Bülbül, Kısmet Turan, Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk, HalkBankası Bozüyük Şube Müdürü Şaban Topaloğulları, Halkbankası Kobi Müşteri İlişkileri Yetkilisi Necip Çeçen’in  katılımıyla “Parafkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi" karşılıklı imzalanarak hayata geçirildi.

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Buğra Levent, yaptığı açıklamasında, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkların ve tahsilat problemlerinin önüne geçilmesinin hedeflendiği projenin, Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan oda üyelerini ciddi anlamda rahatlatacağını söyledi.

İmzalanan protokol ile tedarikçi ile alıcılar arasındaki zincirin aksamadan devamının sağlanacağına dikkat çeken Başkan Levent, "Üyelerimize, ticari mal alım-satımlarında, güvenli ticaret sistemi ve kolay finansman imkânı getiriyor. Böylece tedarik zincirinin aksamadan sürdürülmesine ciddi bir katkı sağlayacağını belirtti.

Başkan Levent; "Üyelerimizin finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile Halkbank Arasında Hayata geçirilen Güvenli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolünün şehrimize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na katkılarından dolayı Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları