Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-11-2020 15:25   Güncelleme : 11-11-2020 15:25

BOZÜYÜK ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNİZDE..

BOZÜYÜK ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNİZDE..

Güvenlik,  yüzyıllardır insan topluluklarının en önemli ihtiyaçlarından biridir.  Bireylerin fiziksel  ihtiyaçlarının hemen ardında yer alan güvenlik ihtiyaçları, dış faktörlerden kaynaklı tehlikelerden korunma, barınma, kural ve yasalara uyma gibi gereksinimlere dayanmaktadır. Tıpkı bireyler gibi farklı alanlarda ürün veya hizmetler sağlayan kurum ve kuruluşlarda bu ihtiyaçların giderilmesine gerek duymaktadır. Güvenlik ihtiyaçlarının giderilmesiyle üretim ve hizmetlerin verimliğinin en üst düzeye çıktığı bilinmektedir. Kişilerin, kurum ve kuruluşların güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması ise ancak, alanında uzman ve eğitimli bir ekip ile mümkündür. Bozüyük Özel Güvenlik olarak uzman ve eğitimli kadromuzla tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için sizlerle işbirliği içerisinde olmaktan gurur duyarız. 
HAKKIMIZDA...
Bozüyük Özel Güvenlik şirketi 2019 yılında kurulmuş olup, 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında Bozüyük/BİLECİK adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bozüyük’te ilk ve tek güvenlik hizmeti şirketi olan Bozüyük Özel Güvenlik alanında uzman kadrosu, seçkin ve eğitimli personeli ile kişi, kurum ve kuruluşların güvenliğini disiplin ve ahlak anlayışıyla maksimum düzeyde sağlamayı amaçlamaktadır. Sektöründe lider olma vizyonu ile yola çıkan Bozüyük Özel Güvenlik, hizmet sürecinde müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemektedir. 
Bozüyük Özel Güvenlik şirketi başta Bilecik, Eskişehir, Kütahya olmak üzere, İç Anadolu Bölge- sine ve tüm Türkiye’ye hizmet sağlayacak geniş bir ağa ve tecrübeye sahiptir. Şirketimiz, en çok noktada hizmet verme ve en büyük olma düşüncesinden ziyade işbirliği içerisinde bulunduğu kurum ve kuruluşlarımızın güvenlik ihtiyaçlarına etkin çözümler üretme, yüksek müşteri memnuniyeti sağlama ve kaliteli hizmet sunma çabası içerisindedir.  
Çeşitli sektörlerdeki farklı kurum ve kuruluşlara hizmet sunan Bozüyük Özel Güvenlik, seçkin sanayi ve ticaret kuruluşları ile çalışarak kendisini sektörde ve faaliyet alanında istikrar ve güven sembolü haline getirmeyi amaçlamaktadır.  
 Teknolojik gelişmelerle birlikte ortaya çıkan en güncel güvenlik teknolojileri bile bir insanın görme, duyma, kokma, hissetme, karar alma ve ivedi bir şekilde müdahalede bulunma becerisine sahip değildir. Bu bağlamda Bozüyük Özel Güvenlik, uzman ve eğitimli personelinin değer ve beceri- lerinin farkında olup, bu farkındalık ile personelini görevlendirmektedir. 
Bozüyük Özel Güvenlik hizmet verdiği kişi, kurum veya kuruluşlara eğitimli personeli ile profesyonel, 24 saat kesintisiz, maksimum düzeyde kontrol ve hizmet sağlama gibi sunduğu avantajların yanı sıra, MUHATAP SEVİYEDE ve GEREKLİ DUYULAN HER AN ULAŞILABİLİR YÖNETİCİ ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Halil İbrahim YAVUZ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları