Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-10-2020 23:18   Güncelleme : 23-10-2020 23:18

VALİ ŞENTÜRK’TEN BOZÜYÜK’TE KORONA DENETİMİ

VALİ ŞENTÜRK’TEN BOZÜYÜK’TE KORONA DENETİMİ

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen “Covid-19 Tedbirleri Denetimleri” kapsamında ilçemizde yapılan korona virüs denetimlerine katıldı.
Bilecik Valisi Şentürk beraberindekilerle birlikte Vitra, İstikamet Döküm, Berkosan, Organize Sanayi Bölgesi ve esnaf ziyaretlerinde bulunarak korona virüs salgınıyla mücadelede maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.

Bilecik Valisi Bilal Şentürk denetimler ile ilgili olarak yaptığı açıklamada gerek iş hayatında gerekse iş hayatı sonrasındaki sosyal ilişkilerden kaynaklı bir artış olduğunu, maske, temizlik ve sosyal mesafe konusunda daha duyarlı olunması gerektiğini belirterek denetimlerin yoğunlaştırıldığını ve vatandaşlardan da katılım beklediklerini söyledi. Salgının bir rüzgâr gibi geldiğini vurgulayan Vali Şentürk “bir ara doğuya doğru yönelirken şimdi bölgemize doğru yöneldiğini görüyoruz. Bu salgının önünü ancak tedbirlerle alabiliriz. Bütün arkadaşlarımızın sağduyu ile hem kendimizi hem çevremizi seviyor isek kurallara harfiyen uymamız gerekiyor. Bu anlayışla hareket etmeye davet ediyoruz” dedi.
Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’da maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymanın önemine değinerek “Her zaman alınması gereken tedbirlerden ve hijyen kurallarından taviz vermememiz gerektiğini önemle vurguluyoruz” dedi.
Denetimlere Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Muzaffer Sandal, İlçe Kaymakamı Hasan Yaman, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Emniyet Müdürü Ömer Koparan, AFAD ve Zabıta Ekipleri katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları