Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-10-2020 21:32   Güncelleme : 17-10-2020 21:47

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI SEFA ERİM OLDU

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI SEFA ERİM OLDU

Bozüyük’te AK Parti 6. Olağan Gençlik Gençlik Kolları kongresi pandemi sürecine uygun olarak yoğun katılımla yapıldı. Kongreye katılan genç delegelerin oylarını alan Başkan adayı Sefa Erim AK Parti Bozüyük Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.

Kongrede konuşan İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, “Can Azerbaycan topraklarındaki sivil yerleşim yerlerine Ermenistan tarafından yapılan hain saldırıyı kınıyorum. Yaralı kardeşlerimize Allah’tan acil şifalar hayatını kaybeden kardeşlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Dünyanın egemen güçlerinin adaletten hakkaniyetten ve insanlık uzak olduğu mazlumların ezildiği güçlünün egemen olduğu bir dönemi yaşıyoruz. İşte tam da böyle bir dünya konjektöründe dünya beşten büyüktür diyerek var olan bu adaletsiz düzene baş kaldıran mazlumların umudu olan ülkesi ve vatanının ali menfaatleri için gece gündüz çalışan bir liderin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma arkadaşlarıyız biz. Allah’ımıza hamd ediyoruz. Bizler liderimizin Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde bu güzel ülkeye hizmet  etmeye talip olduk.
Bugün de burada partimizin filizleri gençlik kollarımızın kongresini gerçekleştiriyoruz. Aziz milletimizin misyonunu bilen yaradılış gayesini özümsemiş milli ve manevi değerlerini herşeyin üzerinde tutan Ak gençlik birlik ve beraberlik içerisinde milletine hadim olacaktır. Durmadan çalışmamız gereken bilimde sanayide teknolojide kendimize hedefler koyduğumuz bu dönemde geleceğin mimarları sizler olacaksınız. Sayısız Milli projeyi ileriye taşıyacak sizlersiniz. Bizim bir derdimiz var, milletimizi ve devletimizi yüceltmek. Bu yolda sizler davanın misyonunun temsilcilerisiniz. Bu yolda Allah sizlere feraset, sabır ve azim versin” dedi. 6. olağan gençlik kolları kongresinin Hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sefa Erim başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri Batuhan Yıldız, Emir Ahmet Kacır, Tarık Günay, İbrahim Oğul, Mustafa Özel, Mücahit Tokul, Cansu Canbaz, Ahmet Biçer, Elif Badem, İzzettin Aca, Buket Metin, Burçin Karaoğlu, Özge Çakır ve Ceyhun Ceylan’dan oluştu.

Kongreye, Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Furkan Leventoğlu, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, Ak Parti Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Suna Bayar Ünal, siyasi parti temsilcileri ve geçmiş dönemlerde gençlik kolları Başkanlığı yapmış isimler ile parti üyeleri katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları