Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2020 17:17   Güncelleme : 13-10-2020 17:17

KILIÇDAROĞLU İŞİ EHLİNE VERDİ

KILIÇDAROĞLU İŞİ EHLİNE VERDİ

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'e, yerel yönetimler ve parti genel merkezi arasındaki söylem işbirliğini sağlamak amacıyla kurulan komisyonda görev verildi.  

CHP, yerel yönetimler ve parti genel merkezi arasındaki söylem işbirliğini sağlamak ve yapılacak ilk seçimde genelde iktidar olabilmek için yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere bir çalışma gurubu kurarken, 4 kişilik grupta CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'de yer aldı. Yer alan grupta Tüzün'ün yanı sıra CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Antalya Milletvekili Cavit Arı yer aldı.

 

Kurulan çalışma grubunun en büyük özelliği Yerel Yönetimler konusunda alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşması gözlerden kaçmazken, yerel yönetim politikalarını somut olarak belirleyecek  çalışma grubu, Yerel Yönetimler Politikası Belgesi hazırlayarak kamuoyu ile paylaşacak. Farklı ülkelerin yerel yönetimlerinin de hazırlanacağı rapor sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla Yerel Yönetimler Çalıştayı düzenlenecek olup yerel yönetimlerin seçimlere kadar yapacağı proje ve politikalar, kurulan çalışma grubu tarafından gerçekleştirilecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları