Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-10-2020 12:30   Güncelleme : 07-10-2020 12:37

KARAKÖYSPOR ALTYAPIYA ÖNEM VERİYOR

KARAKÖYSPOR ALTYAPIYA ÖNEM VERİYOR

Karaköyspor Başkanı İsmail Sert, büyük önem verdikleri altyapıdaki minikleri Futbol Sorumlusu Metin Aker ve ekibine emanet ettiklerini söyledi.  
Pazaryeri ilçesine bağlı Karaköy de Bilecik 2. Amatör Lig'de mücadele eden Karaköyspor, alt yapıya büyük önem vererek, futbol okulu kurdu. Futbol okuluna ise Metin Aker ve ekibi görevlendirildiklerini anlatan Kulüp Başkanı İsmail Sert, "5-13 yaş arasındaki çocukların katıldığı futbol okulunda ilk ders korona virüs tedbirlerine uygun şekilde Karaköy halı sahada yapılmaya başladı. En değerli varlıklarımız çocuklarımızın topluma faydalı gençler olarak yetişmesi için oluşturduğumuz eğitim programı iyi futboldan önce topluma sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Çocuklarımızın eğitimine de katkıda bulunmak amacıyla ders ve kitap okuma gibi etkinlik kontrollerini aile ile birlikte takibe alıp teşvik etmek amacıyla bisiklet ve bilgisayar gibi ödüllerimiz olacak.

Yine maddi yüklerini azaltarak çocuklarımızın faydalanabilmesi için giyim, kırtasiye gibi giderleri için gerekli bağlantılar ekinimizce yapılıp indirim çalışmaları  yapılıyor. İnşallah hep birlikte daha büyük başarılara ve güzel günlere kavuşmak dileğiyle” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları