Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2020 22:05   Güncelleme : 02-09-2020 22:05

DEMİRDÖKÜM DE COVİD-19 BAŞARISI

DEMİRDÖKÜM DE COVİD-19 BAŞARISI

Bozüyük’te üretimine devam etmekte olan ilimizin önemli sanayi kuruluşlarından olan DemirDöküm Fabrikası pendemi ile mücadelede göstermiş olduğu başarı ile Türk Standartları Enstitüsü(TSE) tarafından verilen Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi almaya hak kazandı.

Covid-19 salgını ile mücadelede büyük hassasiyet gösteren Demir Döküm bu noktada güvenli üretime devam ediyor.Fabrika çalışanlarının sağlığını öncelik edindi.

Pandemi ile mücadele’ye ilişkin DemirDöküm Fabrikasından yapılan açıklamada, "Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergeleri doğrultusunda alınan üst düzey hijyen önlemleriyle pandemi sürecinde Bozüyük’teki üretim üssündeki faaliyetlerine kesintisiz devam eden DemirDöküm, bu süreçte çalışanları, iş ortakları ve tüketicilerinin sağlığını önceliklendirerek hareket etmeyi misyon edindi. Çalışanların üretim alanına adım attığı andan itibaren tüm temas noktalarında uygulanan düzenlemelerle TSE denetiminden geçer not alan DemirDöküm Fabrikaları ve Panel Fabrikası, iklimlendirme sektöründe "TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi" almaya hak kazanan ilk fabrikalar arasında yer aldı." ifadelerine yer verildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları