Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2020 15:32   Güncelleme : 02-09-2020 15:32

ÖĞRETMENDEN ÖĞRENCİLERİNE BÜYÜK SÜPRİZ

ÖĞRETMENDEN ÖĞRENCİLERİNE BÜYÜK SÜPRİZ

Bozüyük Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’nda Sınıf Öğretmeni Nurten Aksu, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde öğrencilerinin evlerine çat kapı yaparak büyük sürpriz yaptı. Zil çaldığında habersiz kapıya koşan öğrencilerin çoğu öğretmenlerini karşılarında görünce büyük şaşkınlık yaşadı.  

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu 4/İ sınıfı öğretmeni Aksu, geçtiğimiz eğitim döneminin son çeyreğinde başlayan pandemi süreci nedeniyle öğrencilerinden uzak kalınca yeni dönem öncesi onlara sürpriz yapmak istedi. Sınıfındaki bütün öğrencilerin evlerine tek tek giderek kapılarını çalan Nurten Öğretmen, öğrencilerini heyecanlandırdı.

Kapı açılıp da öğretmenlerini karşılarında gören öğrenciler, önce çok şaşırdılar sonra da öğretmenlerine sarılmak istediler.

Fakat süreç pandemi süreci olunca tedbirli davranarak kol selamı verdiler. Öğretmen Aksu, bütün öğrencilerinin eğitim öğretim yıllarını kutlayarak onlara kitap hediye etti.
Öğrenciler yaşanan kısa anlarda okulu, arkadaşlarını, öğretmenlerini çok özlediklerini ve okulun biran önce açılmasını istediklerini dile getirdiler. Anneler ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade edip öğretmenlerine çok teşekkür ettiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları