Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-08-2020 00:27   Güncelleme : 27-08-2020 00:27

PROJE KAPSAMINDA YURT DIŞINDA STAJ YAPACAKLAR

PROJE KAPSAMINDA YURT DIŞINDA STAJ YAPACAKLAR

Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus Plus Projesi kabul edildi. Proje kapsamında meslek lisesi öğrencileri, yurdışında staj yapacak.
Bozüyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Makine Teknolojileri,Endüstriyel Otomasyon,Metal Teknolojisi ve Tesisat Teknolojisi alanlarından 37 öğrenci için 157 bin 742 Euro'luk azami hibe desteği ile kabul edildi.
Okul Müdürü Yusuf Özcan proje ile ilgili yaptığı açıklamada, ilk defa Erasmus Pro projesine kabul edildik dedi. Müdür Özcan; 
“Okulumuz, ilimiz genelinde 2015 yılından bu yana her sene projeler de yer almış olup, ilk defa Erasmus Pro (3 aylık staj) projesi kabul edilmiş olup, ülkemizde ilk uygulayıcılarından biri olacaktır. Son beş yılda akredite kurum olarak, Erasmus + projelerinde yer alan okulumuz, pandemi sürecinde de uluslararası alanda eğitimde işbirliği çalışmalarına da devam etmekte olup, önümüzdeki yıllarda da yeni projelerle eğitimde kalitenin arttırılmasına katkı sağlamayı sürdürecektir. 2015 yılından itibaren aralıksız devam eden Avrupa serüvenimiz de 100 öğrencimiz ve 25 öğretmenimiz katılımcı olup dil becerilerini, mesleki becerilerini geliştirip ve kültürel deneyimler edinmişlerdir.Bu yılda projemiz akışlarında yer alacak personelimiz ve öğrencilerimize de başarılar diler, projemizin hazırlık aşamasında emeği geçen ekibimizde yer alan ve emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: 157 bin 742 Euro'luk Erasmus Hibesi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları