Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-08-2020 20:48   Güncelleme : 18-08-2020 20:48

TÜZÜN, VALİ’Yİ HEDEF ALDI..

TÜZÜN, VALİ’Yİ HEDEF ALDI..

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, “Seçilmiş insana saygı duyma herkesin asli temel görevidir, İki dudak arasında atananlar yapılan hizmete destek değil, köstek olmasınlar yeter” dedi.

Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye binası yanında yapılan otopark açılışında gerçekleştirdiği konuşmasında Bilecik Valisi Bilal Şentürk’e ve atanmış bürokratları eleştirdi. Bilecik Valisi Bilal Şentürk ve bürokratların belediyenin çalışmalarına engel olmaya çalıştığını belirten Tüzün, "Siyaset uzun nefesli maratondur, bu maratonda dönem dönem siyasi partiler gelir geçer, dönem dönem yöneticiler gelir geçer ama halkın takdiriyle milletin takdiri ile göreve gelenler tıpkı İngiltere’de olduğu gibi tanrıdan sonra seçilmişliğe saygı vardır. Seçilmiş insan birbirini sevmek sorunda değildir ama seçilmiş insana saygı duyma herkesin asli temel görevidir" dedi.

"Bilecik Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri engellemek, Bilecik halkına yapılacak en büyük kötülüktür"

Milletvekili Yaşar Tüzün konuşmasının devamında, "Bugün iki dudağın arasında atanan bürokratlara bu alandan seslenmek istiyorum. Başta Bilecik Valisi’ne ve Bilecik’te iki dudak arasında atanan bürokratlara, Bilecik Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri engellemek, "Bilecik halkına yapılacak en büyük kötülüktür" dedi.

“İki dudak arasında atananlar destek değil, köstek olmasınlar”

Tüzün son olarak, "Dolayısıyla sayın valiye ve bürokratlara Bilecik Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerine bırak destek vermelerini, köstek olmalarını istemiyoruz. Biz milletimizle, halkımızla, Belediye Meclisi kadromuzla Bilecik’e en iyi hizmeti etmeye hazırız. Bundan kimsenin kuşkusu ve tereddüdü olmasın” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları