Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-08-2020 13:01   Güncelleme : 17-08-2020 13:01

BOZÜYÜK’TEN 7 FİRMA LİSTEDE YER ALDI

BOZÜYÜK’TEN 7 FİRMA LİSTEDE YER ALDI

Başkan Levent: “Bozüyük TSO olarak bizleri gururlandırdı” 

İstanbul Sanayi Odası Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşlarını açıklarken Bozüyük İlçesi’nde faaliyet yürüten 7 firma listede yer alırken Bozüyük Snayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent konu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Levent, “İstanbul Sanayi Odası'nın tüm ülke çapında yaptığı Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2019 araştırmasında ilçemizde faaliyet gösteren Midal Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmamızın yer alması Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizleri memnun etmiştir. 

Her yıl İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odamıza kayıtlı ağırlıklı olarak üretim faaliyeti ilçemizde bulunan dokuz (9) firma yer almıştı. Yine Türkiye’nin En Büyük İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde Odamıza kayıtlı (7) firma yer aldı.

Bu yıl 2019 listesine odamız merkez üyeliği bulunan Midal Kablo firması ile birlikte şubeleri bulunan Demirer Kablo, Bien Yapı Ürünleri, Penti Çorap, Sarar Giyim, Desa Deri Sanayi, Hitit Seramik firmaları İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer almıştır. 

Bugüne kadar üretimleri, istihdamları ve Ülke Ekonomisine sağladıkları Katma Değer ile Odamız Üyesi olmalarından gurur duyduğumuz firmalarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
BARİYERLERE OK GİBİ SAPLANDI
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Bekçi Maaşları